Rehber Bilgi

Rehber Bilgi

Düşük sermayeli iş fikirleri - Yeni
Düşük sermaye ile yapılabilecek iş fikirleri
Düşük sermayeli iş fikirleri - Yeni
 
İş Fikirleri >> 19 Mayıs 2018 - Saat: 13:46

1. Kupa bardak baskısı

Günlük hayatta kullandığımız bardaklara isim, logo, imza, şekil gibi resimlerin baskısını yapıp para kazanabilirsiniz. Kupa bardak makinesi 3-5 bin lira arasındadır. Elektrik tüketimi oldukça azdır.

2. Oyuncakcı dükkanı açmak

Çocukları vazgeçilmezi oyuncakların satışı yapılabilir. Bunun için illaki dükkan şart değildir. Seyyar veya pazarda tezgah usulü ile ilgi çeken oyuncaklar satılabilir.

3.  3D boyutlu yazıcı 

3D boyutlu yazıcı ile çeşitli ürünlerin yedek parçasını, veya tablo , süs eşyası gibi nesnelerin şeklini yazdırıp para kazanabilirsiniz.

4. Tabela reklam hizmetleri

İş yerlerinin tabelasını istenilen boyutlara göre siparişini alıp monteleme işlemini yapabilirsiniz.

5. Organik bal satışı

Organik arı sütü ve bal gibi ürünleri getirtip satışını yapabilirsiniz. E ticaret sitesi aracılığı ile daha fazla kar elde edebilirsiniz. İster sosyal medya  hesabınızda ister Instagram'da organik ürünleri tanıtıp ciddi kar elde edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UYARI Rehber Bilgi internet sayfalarında bulunan yazılı, sesli ve görüntülü malzemelerin tamamı ya da bir bölümü, Rehber Bilgi'nin daha önceden yazılı izni alınmadan hiçbir haber içerik kopyalanamaz, yayımlanamaz, hiçbir ortamda kaydedilemez, kamuya açık yerlerde gösterilemez, değiştirilemez ve uyarlanamaz. İzinsiz kullananlar hakkında Fikir ve sanat eserleri kanununun 71. maddesi gereğince hakkında yasal takibat yapılacaktır.

 
Facebook
-