Rehber Bilgi

Rehber Bilgi

Evde hediye sepeti hazırlayıp satmak - Yeni iş fikri
Evde hediye sepeti hazırlayıp satmak
Evde hediye sepeti hazırlayıp satmak - Yeni iş fikri
 
İş Fikirleri >> 23 Mayıs 2018 - Saat: 10:55

Evde yapılacak işlerden biriside hediye sepeti işidir.

 

NELER LAZIM ?

Öncelikle sepet almanız gerekir. Sepeti boyayabilirsiniz yada kurdela ile çeşitli şekiller verip görsellik katabilirsiniz. Ayrıca boncuk, metal gibi malzemeleri monteleyip satışını yapabilirsiniz.

 

NEREDE SATIŞ YAPARIM ?

Bu tip ürünler genellikle sipariş üzerine yapılır. Ancak süsleyip hazır hale getireceğiniz ürünleri görenler beğenip alabilir. Farklı ölçü ve ebatlarda yapacağınız ürünlerin fiyatını belirleyip küçük bir dükkan açabilirsiniz. Pazarlarda tezgah açabilirsiniz. Seyyar olarakda satışlar yapılabilir.

E ticaret sitelerinde yada evde web sitenizden, Instagram hesabınızdan diğer sosyal medya hesaplarından satışlar yapabilirsiniz.

 

NE KADAR SERMAYE GEREKİR ?

Bu iş için ortalama 2 bin lira yeterlidir. Rakamlar artırıladabilinir.

 

NE KADAR KAZANIRIM ?

Aylık yaklaşık bin 500 ile 3 bin lira  arası kazanabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

 

 

UYARI Rehber Bilgi internet sayfalarında bulunan yazılı, sesli ve görüntülü malzemelerin tamamı ya da bir bölümü, Rehber Bilgi'nin daha önceden yazılı izni alınmadan hiçbir haber içerik kopyalanamaz, yayımlanamaz, hiçbir ortamda kaydedilemez, kamuya açık yerlerde gösterilemez, değiştirilemez ve uyarlanamaz. İzinsiz kullananlar hakkında Fikir ve sanat eserleri kanununun 71. maddesi gereğince hakkında yasal takibat yapılacaktır.

 
Facebook
-