Rehber Bilgi

Rehber Bilgi

İş fikirleri ! Para kazandıran işler
Para kazanmak isteyenlere yardımcı olacak işler..
İş fikirleri ! Para kazandıran işler
 
İş Fikirleri >> 29 Nisan 2018 - Saat: 19:10

1. Drone ile bulunduğunuz il veya ilçenin sosyal, tarihi, kültürel görüntülerini çekip bağlı olduğunuz belediye veya valiliklere satmak.

2. Fidan yetiştiriciliği: Sera kuracak yeriniz varsa bu işten çok kar elde edebilirsiniz. Üstelik devlet desteğide var. IPARD programı bahçe ekipman ve araç gereç ihtiyaçlarını karşılıyor. %65 hibe oranıda vardr.

3. Yöresel ürünler satış dükkanı açmak. Tamamen organik doğal ürünler satışı son zamanlarda oldukça rağbet gören işlerdendir.

4. Kahve dükkanı açmak. Küçük bütçe ile yapılabilecek bir kahve dükkanı oldukça karlı bir iştir.

5. Temizlik işleri yapmak. 

6. Web site tasarımı yapmak. Web site kodlaması ile kişisel web sitesi satışı yapmak.

7. Youtube gibi sitelere video yükleyerek reklamlardan para kazanabilirsiniz. Abone sayınızın çok olması videolarınız çok izlenmesi anlamına gelir. Bu da reklam getirisini yükseltir.

8. El yapımı ürünler yapmak. Örneğin:Anahtarlıklar, kolyeler, bileklikler, gibi

9. Tişört baskı işi yapabilirsiniz. Kişiye göre isteklere bağlı olarak logo resim ve şekilleri tişört üzerine baskı yaptırabilirsiniz.

10. Ahşaplara şekil verip satışını yapabilirsiniz. Bunun için küçük bir atölyeniz olamsı yeterlidir. Dikkat çekici tasarımlar satışınızı artırır. 

11. Müzik aletleri satış dükkanı açabilirsiniz. Son zamanlarda ilgi gören ve satışları yükselen bir iştir. 

12. Catering firmalarıyla anlaşıp yemekler yapabilirsiniz.

13. Marul maydonoz üretimi yapabilirsiniz. Kıvırcık marullar yaklaşık 2 ay gibi kısa bir sürede yetişebilir. Uygun şartlarda yapılan üretimden çok ciddi sonuçlar alınabilir.

14. Toptancılık yapabilirsiniz. Özellikle büyükşehirde yaşıyorsanız büyük fırsat elinizde demektir. Sadece bir araç ile alım satım yapabilirsiniz. Bağlı olan ilçe ve köylerde bir pazar oluşturabilir para kazanabilirsiniz.

15. Baskı makinesi ile inşaatlar için çizim, proje ve planları basıp ciddi gelir elde edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Facebook
-