Rehber Bilgi

Rehber Bilgi

Son 48 saatte 2 milyon kişi BİP indirdi
Son 48 saatte 2 milyon kişi BİP indirdi
Son 48 saatte 2 milyon kişi BİP indirdi
 
TEKNOLOJİ >> 10 Ocak 2021 - Saat: 22:57

Son 48 saatte çok büyük bir talep patlaması yaşayan Bip 2 milyon yeni kullanıcısına merhaba dedi. Selçuk Bayraktar ve Milli savunma bakanlığıda Bip'i tercih etti.

 

BiP; Turkcell tarafından iOS ve Android kullanıcıları için geliştirilen, tüm operatör abonelerinin kullanabileceği anlık mesajlaşma uygulamasıdır. BiP; App Store, Google Play, ve Huawei AppGallery üzerinden ücretsiz indirilebilmektedir.

 

Uygulamada; kaybolan mesaj, caps üretme, herkesle iletişim kurabilme, grup mesajlaşma ve konum paylaşma, oyunlar, para transferi gibi özellikleri bulunmaktadır. Uygulama ile kullanıcılar birbirlerine ücretsiz olarak mesaj, resim, video ve ses kayıtları gönderebilirler.

 

Kaybolan mesaj özelliği ile kullanıcılar mesajlaşırken, mesajlarını belirlediği süre sonunda sohbet ekranından kaybolmasını sağlayabilirler. Herkesle iletişim kurabilme özelliği ile uygulama kullanıcıları uygulama içerisinden uygulamayı kullanmayanlara SMS ile mesaj gönderebilirler.

 

Caps üretme özelliği ile kullanıcılar, var olan fotoğraflarını kullanarak veya yeni fotoğraflar çekerek kendi caps çalışmalarını yaratıp, paylaşabilirler. Yiğit Özgür'ün sadece BiP için tasarladığı çıkartmalar ve Türk usulü çıkartmalar da uygulamada yer almaktadır.

 
Facebook
-