Rehber Bilgi

Rehber Bilgi

Açıköğretim AÖF soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak?
2020 Anadolu Üniversitesi Açıköğretim AÖF soruları ve cevap anahtarı! AÖF sonuçları
Açıköğretim AÖF soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak?
 
>> 24 Şubat 2020 - Saat: 00:37

AÇIKÖĞRETİM AÖF SORU VE CEVAPLARI NE ZAMAN YAYINLANACAK ?

AÖF soru ve cevapları 3 gün sonra erişime açılabilir. AÖF resmi web sitesinden takip etmeniz yararınıza olacaktır.

 

 

AÖF SINAV SORULARI NASIL VE NEREDEN ÖĞRENİLİR ?

Adaylar TC kimlik no ve şifreleri ile aşağıdaki adrese giriş yapıp sınav soru ve cevaplarını öğrenebilir.

ekampus.anadolu.edu.tr

 

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ NEREDEDİR ?

Anadolu Üniversitesinin temelini, 1958’de kurulan Eskişehir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi oluşturur. 1982’de Anadolu Üniversitesine dönüşen kurumumuz, kısa zamanda yalnızca ülkemizin değil dünyanın en büyük üniversiteleri arasında da çağdaş, dinamik ve yenilikçi bir üniversite olarak yerini almıştır.

Bilim, kültür aynı zamanda da bir gençlik kenti olarak nitelenen Eskişehir’in merkezinde yer alan kampüs 3'ü açık ve uzaktan öğretim veren 12 Fakülte 1’i Devlet Konservatuvarı olmak üzere 3 Yüksekokul, 2 Meslek Yüksekokulu 6 Enstitü (4’ü yüksek lisans ve doktora düzeyi) ve 30 Araştırma Merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Anadolu Üniversitesi pek çok ilke imza atmış bir üniversitedir.

 

Bu ilklerin başında, uzaktan öğretim sistemini hayata geçirmenin başarısı gelmektedir. Bugün uzaktan öğretim yapan üç fakültenin toplam öğrenci sayısı 2 milyonun üzerindedir. Bu sistemin geliştirilmesinde gösterilen başarı, farklı ülkelerde birçok kuruma örnek olmaktadır.

Anadolu Üniversitesi, en son teknolojik olanaklarla donatılmış bölümlerinde, her biri alanında en iyisi olmaya çalışan ve tüm zamanını öğrencileriyle paylaşan geniş öğretim kadrosuyla öğrencilerini, yaratıcı ve dinamik eğitim ortamlarında geleceğin en iyileri olarak hazırlamak üzere çalışmaktadır.

Kaynak: anadolu.edu.tr/universitemiz/kurumsal/hakkinda

 

 
Facebook
-