Rehber Bilgi

Rehber Bilgi

Google Facebook ve Whatsapp üzerinden numara öğrenme
Google Facebook ve Whatsapp üzerinden arayanın numarasını öğrenme ve sorgulama
 
BİLGİ REHBERİ >> 23 Ağustos 2018 - Saat: 11:09

Google üzerinden numara sorgulama

Googleda arama yerine sizi arayan numarayı yazıp enter tuşuna basın. Dah sonra çıkan sonuçlarda sizi arayan numara varsa oraan ulaşabilirsiniz. Yoksa diğer araçları kullanmayı deneyin.

Facebook üzerinden numara öğrenme

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesi facebooktan numara sorgulayıp kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken facebook hesabınıza giriş yapıp arama kutusuna numarayı yazmak birçok kişi telefon numarası ile kayıt olduğundan karşımıza çıkar.

Whatsapp üzerinden numara sorgulama kime ait olduğunu öğrenme

Yine facebook gibi telefonumuza whatsapp uygulaması yüklüyoruz. Arama kutusuna numarayı yazıyoruz. Çıkan sonuçları detaylı şekilde inceleyip olup olmadığını kontrl ediyoruz. Şayet numaranın kim olduğu ortaya çıkmazsa başka yöntemler denenebilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UYARI Rehber Bilgi internet sayfalarında bulunan yazılı, sesli ve görüntülü malzemelerin tamamı ya da bir bölümü, Rehber Bilgi'nin daha önceden yazılı izni alınmadan hiçbir haber içerik kopyalanamaz, yayımlanamaz, hiçbir ortamda kaydedilemez, kamuya açık yerlerde gösterilemez, değiştirilemez ve uyarlanamaz. İzinsiz kullananlar hakkında Fikir ve sanat eserleri kanununun 71. maddesi gereğince hakkında yasal işlem yapılacaktır.

 
Facebook
-