Rehber Bilgi

Rehber Bilgi

Konya Gıda ve Tarım Üniversitesine Öğretim Üyesi Alınacak
Konya Gıda ve Tarım Üniversitesine 8 adet öğretim üyesi alınıyor
Konya Gıda ve Tarım Üniversitesine Öğretim Üyesi Alınacak
 
TEKNOLOJİ >> 16 Nisan 2018 - Saat: 11:59

Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi

Biyomühendislik Profesör 1 adet 

Doçentliğini Biyoloji Bilimi alanında almış olmak. Biyosensörler, aptamerler ve moleküler kapılar alanında çalışmalarda bulunmuş olmak. İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olmak.

Gıda Mühendisliği Profesör 1 adet 

Doçentliğini Gıda Mühendisliği alanında almış olmak. Gıdalara yüksek hidrostatik basınç uygulamaları ve öngörücü gıda mikrobiyolojisi alanında çalışmalarda bulunmuş olmak. İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olmak.

Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi

Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik

Doktor Öğretim Üyesi                  1 adet       

Doktorasını maliyet muhasebesi ve bütçeleme alanında yapmış olmak. Yönetim ve finansal muhasebe teori ve uygulamaları konularında çalışmalarda bulunmuş olmak. İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olmak. 

Tarım ve Doğa Bilimleri Fakültesi

Bitkisel Üretim ve Teknolojileri

Doktor Öğretim Üyesi 1 adet

Doktorasını Türkiye’deki bazı leonardit kaynakların biyoteknolojik yöntem ile organik tarımda kullanılması ve biyolojik hümik üretimi için değerlendirilmesi konularında yapmış olmak. İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olmak.

Bitkisel Üretim ve Teknolojileri

Doktor Öğretim Üyesi            1 adet 

 Doktorasını agroekolojik modelleme, tarımda iklim değişikliği, tarımsal meteoroloji, tarımsal sulama konularında yapmış olmak. Bitki biyofizyoloji ve tarımsal ormancılık alanında çalışmalarda bulunmuş olmak. İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olmak.

Moleküler Biyoloji ve Genetik

Doktor Öğretim Üyesi       1 adet   

Doktorasını nanoteknoloji alanında yapmış olmak. Peptid nanofiberlerin medikal alanda kullanımları ile ilgili çalışmalarda bulunmuş olmak. İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olmak.

 

 

Kaynak ve detaylı bilgi için tıklayınız

 
Facebook
-