Rehber Bilgi

Rehber Bilgi

Para kazanma yolları
Para kazanma ile ilgili tüm detaylar..
Para kazanma yolları
 
BİLGİ REHBERİ >> 10 Nisan 2018 - Saat: 23:08

Para kazanmanın ne kadar zor olduğu artık çok belirgin halde ve her geçen gün Nasıl para kazanırım ? gibi sorular soruyor insanlar. Yerine göre kolay kazanılsada kimilerine göre oldukça zor. Her geçen gün dahada soru işareti yapan bu soruna cevap vermeye çalışacağız.

İşte 10 maddede para kazanma yolları

1. CNC tezgahı: Cnc tezgahı ile komut verip ahşapı istediğiniz şekillendirebilirsiniz. Üstelik CNC tezgahı fiyatı çok yüksek değil oldukça uygun fiyata para kazanabilisiniz. Hammadde olan ağaç , ahşap maliyet açısından oldukça cazip ürünlerdir.

2. Solucan gübresi: Son dönemlerde oldukça getirisi olan bir meslek türüde solucan gübre yetiştiriciliğidir. Üstelik bu iş için işyeri açmayada gerek yok belirli bir alanda bu iş rahatlıkla yapılır.

3. Kümes hayvanları yetiştiriciliği: Kanatlı kümes hayvanı üreticiliği Tavuk, Hindi , Deve kuşu gibi hayvanların üretilip yumurtalarından kazanç elde edilmesi. Ayrıca devlet teşviğide bulunmaktadır.

4. Döner bayiliği: Türkiyenin 81 vilayetinde bayilik veren firmalar mevcuttur. Uygun lokasyon ve metrekare sağlandığında kurulum yapıp satışa başlanabilir

5. Şifalı bitki satışı: Alternatif tıp diye adlandırılan bitkisel ürünler satışı buda karlı işler arasındadır.

6. Fatura ödeme noktası: Belirli kar oranlarıyla oldukça sakin bir para kazanma seçeneğidir.

7. Araba aksesuar malzemesi satışı: Her zaman pazarı olan aksesuar satışı para kazanmak için doğru kazanç yöntemidir.

 

 
Facebook
-