Rehber Bilgi

Rehber Bilgi

Evde Yapılabilecek İşler
Evde Yapılabilecek İşler
Evde Yapılabilecek İşler
 
İş Fikirleri >> 10 Mayıs 2018 - Saat: 10:50

Takı aksesuar işi

Bileklik, kolye, anahtarlık gibi ürünleri tasarlayıp satışını yapabilirsiniz. Siparişe göre alacağınız işi istenilen günde teslim etmeniz gerekiyor. Ayrıca Instagram gibi sosyal medya sayfanızdada satışlarınızı yapabilirsiniz.

Dikiş nakış işi

El emeği ürünlerinizi yüksek miktarlara satabilirsiniz. Özellikle düğün çeyiz sandıkları için yapılan ürünler daha çok tercih ediliyor. E ticaret sitesi kurup oradanda satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Pet çatal paketleme işi

Kullan at plastik çatalları paketleyebilirsiniz. 

Bez maske paketleme işi

İstenilen sayıyı kutulara yerleştirip, günde yaptığınız kutu adedi üzerinden para kazanabilirsiniz. El pratiğiniz ne kadar hızlıysa o kadar çok ürün çıkartıp kazanç elde edebilirsiniz. 

Mandal paketleme işi 

Plastik veya tahta mandalları düzine haline getirip parça başı para kazanabilirsiniz.

Tahınlı pide

Unlu mamüller satışı yapan bir firma ile anlaşıp günlük tahınlı pide üretip ciddi miktarda kar elde edebilirsiniz. 

Kupa bardak baskı işi

İsteğe göre kişisel resim, logo, şekilleri küçük bir makine sayesinde baskılayıp para kazanabilirsiniz. Bu makine ucuz olup elektrik tüketimini çok az yapmaktadır.

Çay kaşığı klipsleme işi

Evde istenilen miktarda veya deste haline getiriceğiniz metal çay kaşıklarını, plastik klips ile sarıp satışa hazır hale getirebilirsiniz. 

Cerrah eldiveni paketleme işi

Muayene eldiveni üretimi yapan firmalar ile irtibata geçip, günlük istenilen miktarda yada yapabildiğiniz miktarda çıkardığınız iş kadar para kazanabilirsiniz. Çalışma saatlerinizi kendiniz belirlediğinizden oldukça keyifli ve karlı para kazanmak oldukça kolay

Paket lastiği paketleme işi

Yukarıda belirtilen şartlar doğrultusunda bu işde tercih edilenler arasındadır.

Baloncuklu zarf ile hediye paketleme işi

Baloncuklu zarf buzdolaplarının dışındaki çıt pıt naylondur. Bu zarflar piyasada oldukça ucuzdur. Baloncuklu zarf hediyelik anlamda düşünülürse oldukça keyifi para kazanmak mümkündür.

Elyaf ile hediyelik yastık işi

Bazı firmalar isteğe özgü özel ürünleri el emeği işçiliği dahilinde yaptırırlar. El beceri yönünüz kuvvetl ise bu firmalar ile anlaşılıp para kazanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Facebook
-