Rehber Bilgi

Rehber Bilgi

Girişimcisine para kazandıran karlı iş fikri ! Akvaryum imalat ve satışı
Girişimcisine para kazandıran karlı iş fikri..
Girişimcisine para kazandıran karlı iş fikri ! Akvaryum imalat ve satışı
 
İş Fikirleri >> 19 Mayıs 2018 - Saat: 14:03

Girişimcisine ciddi miktarda kar ettiren iş fikirlerinden biriside Akvaryum imalatı ve satışıdır. Bilinçli bir şekilde hareket edilirse bu işten çok ciddi miktarlar kazanmak mümkün olabilir.

 

NERELERE ÜRETİP SATIŞ YAPABİLİRİM ?

Hotel, Otel, Hastane, Fabrika, Mağaza, Fuar gibi yerlerin lobi bölümlerine ofis yada bürolara oldukça büyük ölçülerde akvaryum üretebilir ve satışını yapabilirsiniz. Ayrıca 3 boyutlu akvaryum ile göz alıcı ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Bunun yanı sıra ;

          Bombeli akvaryum

          Yer altı akvaryumu

          Dev akvaryum ( Oda büyüklüğünde )

          Reklam akvaryumu

gibi daha birçok akvaryumu üretip satışını yapabilirsiniz.

 

NE KADAR BÜTÇE GEREKİR ?

Son teknoloji makineler ile üretim yapılırsa ayıracağınız bütçede o kadar fazla olmalıdır. Yaklaşık 150 bin lira bu iş için uygundur. ( Not: Rakamlar tahminidir.)

 

RİSK ALMAKTAN KORKMAYIN

Eğer böyle bir iş kuracaksanız beli riskleride göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Ekonomik krizler, artan rekabetler bunların hepsi ile mücadele etmelisiniz ve asla vazgeçmemelisiniz.

 

PİYASA POTANSİYELİ

Akvaryuma olan merak ve hobi tutkunu sayısı ülkemizde oldukça fazladır. Bu fazlalık üretim kapasite ve satışını beraberinde getirir. Girişimci akvaryum üretim satış konusunda tecrübesi yoksa mutlaka danışmanlık alması gereklidir.

Piyasada son derece pazarı olan bir sektör olması nedeniyle tercih sebebidir.

 

ANALİZ VE ARAŞTIRMA YAPIN

Hangi sektör ve meslek grubu olursa olsun mutlaka ön araştırma ve analiz yapın. Rakiplerinizi takip edin. Piyasada rekabet etmek için yarışın.

İktisadi ve makro previzyonları değerlendirin ve piyasadan ne kadar pay alacağınızı hesaplayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

UYARI Rehber Bilgi internet sayfalarında bulunan yazılı, sesli ve görüntülü malzemelerin tamamı ya da bir bölümü, Rehber Bilgi'nin daha önceden yazılı izni alınmadan hiçbir haber içerik kopyalanamaz, yayımlanamaz, hiçbir ortamda kaydedilemez, kamuya açık yerlerde gösterilemez, değiştirilemez ve uyarlanamaz. İzinsiz kullananlar hakkında Fikir ve sanat eserleri kanununun 71. maddesi gereğince hakkında yasal takibat yapılacaktır.

 
Facebook
-