Rehber Bilgi

Rehber Bilgi

Girişimcisini Zengin Eden 5 Yeni İş Fikri
Girişimcisini Zengin Eden İş Fikirleri
Girişimcisini Zengin Eden 5 Yeni İş Fikri
 
İş Fikirleri >> 20 Şubat 2021 - Saat: 20:05

1. Avize mağazası

Evlerimizde, ofislerimizde aydınlatma aracı olarak süslü cam eşyasına avize denir. Avize mağazası girişimcisine ciddi miktarda gelir elde edebilir. Yapmanız gerekenler şu şekildedir:

Uygun lokasyonda mağaza açmak

Kalite standartlarına uygun ürünleri satmak

2. Kupa bardak baskısı

3-5 bin lira sermaye ile girişimcisini zengin eden iş fikirleri arasındadır. Hediyelik olarak kişisel resim,logo gibi tasarımları kupa bardağa uygulamak suretiyle satışlar yapılabilir.

Gerek küçük bir dükkan gerek e ticaret siteleri gerekse ınstagram gibi sosyal medya sayfalarında çok kolay tanıtımı yapılıp satşına başlanabilir.

3. Çocuk bakıcılığı şirketi

Ülkemizde çalışan sayısı oldukça fazladır. Çocuklu ailelerin çocuklarına bakacak bakıcı (dadı) lara güveni oldukça azdır. Kurulacak bir şirket ile ailelere güvence sağlanıp bakıcı desteği verilebilir. Herhangi bir olumsuzlukta şirket her türlü sorumluluğu üstleneceğinden ailelerin şirkete gönül rahatlığıyla teslim etmeleri sağlanabilir.

Burada bu bakıcı şirketlerinin çok profesyonel kişileri seçip çalıştırması gerekir. Bu sayede ailelerin muhatabı şirket yetkilileri olacaktır. Şirketin kalitesi ailelerin tercihini, olumlu yönde etkileyecektir.

4. Peyzaj ve bahçe hizmetleri

Kentsel mekan, toplu konutlar, parklar gibi umuma açık yerler yada kişisel bahçe çimlendirme ve bakım hizmeti oldukça karlı işler arasındadır.

Şahıs, özel sektör ve kamunun ihtiyacına yönelik hizmetler verilebilir.  Aynı zamanda;

Yeşil alanları koruma hizmeti

Resterasyonu

Yönetim ve bakımı

Yenilemesi

gibi hizmetleride yapılabilir.

5. Drone işletmeciliği

Drone çekim şirketi kurmak zengin eden işler arasındadır. Drone ile il ilçe tanıtım videoları isteğe göre hazırlayıp satabilirsiniz. Özel günler düğün , parti ve toplantıları çekip ciddi miktrda gelir elde edebilirsiniz.

Şirketin kurumsallığı yaptığınız işlerin fiyatını ve talebini artırır. Kaliteli çekimleri aynı zamanda video paylaşım sitelerinde yayınlayıp reklam ve tanıtımını yapabilir ve izleme sayısınca reklam geliri elde edebilirsiniz.

 

 
Facebook
-