Rehber Bilgi

Rehber Bilgi

İş kurmak istiyorum diyenlere 5 yeni iş fikri
İş kurmak istiyorum diyenlere 5 yeni iş fikri
İş kurmak istiyorum diyenlere 5 yeni iş fikri
 
İş Fikirleri >> 03 Mayıs 2018 - Saat: 19:16

Yeni bir başlangıç yapmak isteyenlere 20 yeni iş fikri

1. Organik Saç Bakım Ürünleri Satıcılığı

Organik saç bakım ürünleri  pazarlama deneyiminiz varsa  küçük bir işletme ile organik saç bakım ürünleri iyi bir kazanç potansiyeline sahip ilginç bir iş fikri olabilir.

2. Web site işletmeciliği

Bilgi deneyimlerinizi aktaracağınız bir web sitesi kurun. Ziyaretçi sayınız arttıkça reklamlardan para kazanabilirsiniz.

3. Bez çanta üretimi

Örgü veya daha farklı şekil ve modellerde modaya uygun ürünler tasarlayabilirsiniz. Küçük bir dükkanda satışlarınızı artırabilirsiniz.

4. Organik çay evi

Yöresel tatların bir araya geldiği küçük bir iş yeri açarak doğal lezzetler ile ciddi miktarda kazanç elde edebilirsiniz.

5. 3D boyutlu yazıcılar

3D boyutlu yazıcılardan isteğe göre parçalar yazdırıp para kazanabilirsiniz. Özellikle çocuklara oyuncak veya bir eşyanın yedek parçası gibi işler ile oldukça fazla gelir elde edebilirsiniz.

6. Dijital baskı 

Oldukça karlı ve talepi olan sektörlerdendir.

4. Kreş ve bakım evi 

Devlet teşvik programı dahilinde oldukça kazançlı bir iş fikridir. Orta vadede oldukça ciddi miktarlar kazanabilirsiniz.

5. Gezen tavuk yumurtası üretimi

Özellikle doğal ve organik köy yumurtası tüketimi ülkemizde oldukça tercih edilenler arasındadır. Buda üretimin sürekliliğini beraberinde getirmektedir. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Facebook
-