Rehber Bilgi

Rehber Bilgi

Sürekli Para Kazandıracak İşler - Yeni
Sürekli Para Kazandıracak Karlı İş fikirleri
Sürekli Para Kazandıracak İşler - Yeni
 
İş Fikirleri >> 24 Mayıs 2018 - Saat: 16:01

Sürekli para kazandıracak sektör ve iş fikirleri hakkında yazımız...

 

1. Gurme Kahvaltı salonu

Gıda insan hayatının bir parçası olmasından gıda sektöründe iş yapmak sürekli para kazandırır. Gurme kahvaltı salonu belli bir kitleye hitap etsede ana caddede olan bir işyeri sürekli para kazandırır.

 

2. Düğün salonu açmak

Uygun metrekare ve konumda olan düğün salonu yaz aylarından ziyade 12 ay boyunca para kazandırır. Çünkü düğün salonları sadece düğün için değil çeşitli organizasyon , toplantı, kongre gibi etkinlikler içinde kullanılır. Bu sayede sürekli para kazanmış olursunuz.

 

3. Medikal malzeme satışı

İnsan sağlığı için satılan ürünlerde sürekli para kazandırır. Protez, önlük, ameliyat aletleri gibi pekçok ürünün satışı yapılabilir.

 

4. Fotoğraf stüdyosu

Fotoğrafçılık yapmak için photoshop programı bilmek yeterlidir. Uygun ulaşılabilir adreste olan iş yeri sürekli para kazandırabilir.

 

5. Unlu mamülleri satışı

Cadde veya mahalle aralarında açılacak olan unlu mamüleri satışı sürekli para kazandırabilir. Kaliteli ve damak tadı olan hijyen kuralları çerçevesinde üretilen ürünler iş yeri sahibine ciddi miktarda gelir sağlayabilir.

 

6. Yöresel ve organik ürünlerin satışı

Peynir, bal, tereyağı, süt, yumurta ve daha fazla yöresel ürünlerin satışıda sürekli para kazandıracak işler arasında.

 

 

 

 

 

 

 

 

UYARI Rehber Bilgi internet sayfalarında bulunan yazılı, sesli ve görüntülü malzemelerin tamamı ya da bir bölümü, Rehber Bilgi'nin daha önceden yazılı izni alınmadan hiçbir haber içerik kopyalanamaz, yayımlanamaz, hiçbir ortamda kaydedilemez, kamuya açık yerlerde gösterilemez, değiştirilemez ve uyarlanamaz. İzinsiz kullananlar hakkında Fikir ve sanat eserleri kanununun 71. maddesi gereğince hakkında yasal işlem yapılacaktır.

 
Facebook
-